Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 12 marca 2020

,,Wilcza księżniczka” Cathryn Constable

Wydawnictwo: Bukowy Las
Data wydania: 2013
Format: Książka
Liczba stron: 270

Do kupienia: Gandalf

Cathryn Constable to debiutująca autorka. Jej ,,Wilcza księżniczka” została dobrze przyjęta przez czytelników Wielkiej Brytanii. Nie będę ukrywała, że mi także się spodobała. Już sama okłada jest śliczna, taka magiczna, jak i cała książka…

Sophie po śmierci ojca została umieszczona w szkole z internatem. Miała tam swoje dwie bliskie koleżanki, jednak chciała także odwiedzić Rosję. Nic jednak nie wskazywało na to, aby miało jej się udać. Jednak zdarzył się cud. Odwiedziła ich w szkole Rosjanka, miały udać się na wschód, aby zareklamować swoją szkołę. W wyprawie miała wziąć udział także Sophie z koleżankami. Po dotarciu na miejsce zostały przejęte przez jedną z tamtejszych kobiet, która łudząco przypominała tą ze szkoły. Następnie wsiadły w pociąg i pojechały, jednak znalazły się nie tam, gdzie miała zakończyć się ich podroż…

Książkę bardzo chciałam przeczytać już od chwili, gdy ujrzałam ją w zapowiedziach wydawnictwa. Następnie widziałam ją w księgarni, gdzie zachwycała mnie swoją cudną okładką. Gdy do mnie doszła niemal natychmiast zabrałam się za jej lekturę, która bardzo mnie pochłonęła. Jak na debiut pisarski powieść wyszła znakomita! Bardzo się cieszę, że miałam okazję się z nią zapoznać.
 Pozycja nie jest zbyt obszerna, jednak jej fabuła jest piękna. Możemy spotkać tutaj nawiązanie do folkloru, a także kultury i tradycji rosyjskiej. Dzięki autorce możemy poznać części garderoby Rosjan, a także niektóre dania, które jedzą do dziś. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona, gdyż temat Rosji interesuje mnie od dawna.

Zakończenie bardzo mi się spodobało. Pomimo tego, że książka była trochę przewidywalna ostatnie strony bardzo mnie zaskoczyły i wzruszyły. Były one po prostu piękne. Mam nadzieję, że autorka nie poprzestanie na tej jednej pozycji i będziemy jeszcze mogli poczytać inne powieści jej autorstwa.

,,Wilcza księżniczka” to cudowna powieść o poszukiwaniu siebie, prawdziwej przyjaźni, przebaczaniu. Polecam ją każdemu z nas. Bardzo szybko się ją czyta, więc jej lektura nie zajmuje wiele czasu,  naprawdę warto poświęcić go właśnie tej książce.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz