Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 20 marca 2020

,,Serce z kamienia" Katarzyna Misiołek

Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 360
Do kupienia: Gandalf

Katarzyna Misiołek dała się poznać także dzięki świetnym powieściom, które stworzyła. Liczyłam, że ,,Serce z kamienia" też takie będzie.

Weronika miała już dwie kilkuletnie słodkie bliźniaczki, którymi musiała opiekować się praktycznie cały czas, bo mąż nie za bardzo angażował się w wychowanie córeczek. Gdy dowiedziała się, że jest w kolejnej ciąży, wcale nie zapałała miłością do nowego dziecka. Czy to się miało zmienić?

Książka dotyka tematu depresji poporodowej, jednak odniosłam wrażenie, że ten temat został ledwie napomknięty. Niby wszyscy wiemy, do czego zmierza cała fabuła, jednak prawda jest taka, że autorka nie poświęciła temu problemowi szczególnie wiele miejsca.

,,Serce z kamienia" Katarzyny Misiołek to powieść, którą czyta się dość sprawnie, oczekując jej zakończenia, które wiemy, jakie będzie, gdyż początkowa retrospekcja wprowadza nas w temat.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz:

  1. Jestem bardzo ciekawa tej nowej książki Kasi. Na pewno ją przeczytam.

    OdpowiedzUsuń