Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 7 marca 2020

,,Przenośne drzwi" Tom Holt

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2009
Format: Książka
Liczba stron: 318
Do kupienia: Gandalf

Tom Holt to brytyjski powieściopisarz, autor powieści fantastycznych oraz historycznych. Jest autorem ponad 20 humorystycznych powieści fantastycznych. 


Paul udał się na rozmowę kwalifikacyjną, jednak nie wiedział nawet, w czym specjalizuje się dana firma. Wysłał mnóstwo CV i tylko oni się do niego odezwali. Postanowił więc spróbować. Był pewny, że go nie przyjmą. Na korytarzu znajdowało się około 10 osób. Gdy wszedł do gabinetu zadawane mu pytania okazywały się niedorzeczne, zupełnie niezwiązane z pracą. Na korytarzu była też jedna dziewczyna, Sophie, której rodzice kazali iść na rozmowę. Wolała zrobić to, niż zaś wysłuchiwać, że ich nie posłuchała. Ona także nie sądziła, że zostanie zatrudniona. Na rozmowie kwalifikacyjnej też nie poszło jej rewelacyjnie. Jakie było ich zdziwienie, gdy kilka dni później spotkali się w biurze, jako nowi pracownicy firmy...Książka to niewątpliwie fantastyka, jednak nie najlepsza. Czytałam lepsze książki z tego gatunku. Tą książkę nabyłam w sumie przez przypadek. Akurat odbywała się promocja na stronie wydawnictwa, więc postanowiłam dokonać zakupu. Skusiła mnie niecodzienna okładka, jednak treść nie jest adekwatna do reszty. Język jest zrozumiały, książkę może nie czyta się rewelacyjnie szybko, ale ma w sobie coś, co sprawia, że nie sposób ją odłożyć. Mi jej czytanie po jakimś czasie już się znudziło, jednak z trudem dobrnęłam do końca.Sama nie wiem, komu mogłabym polecić ,,Przenośne drzwi". Opinię o tej książce są różne, najczęściej oceniana jest jako średnia. Pozostawię czytelnikowi możliwość wyboru, czy chce sięgnąć po tę pozycję.


Moja ocena: 3/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz