Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 7 marca 2020

,,Co się dzieje w tym mieście?!" Adam Molenda

Wydawnictwo: Stentor
Data wydania: 2009
Format: Książka
Liczba stron: 256
Do kupienia: Gandalf

Żywiec, polskie miasto miałam okazję odwiedzić w zeszłe wakacje, więc tym bardziej się cieszę, że trafiłam na tę publikację.

W Żywcu kilkoro nastolatków postanowiło udać się do katedry, aby zrobić jej zdjęcie w blasku księżyca. Tam czekała na nich wielka niespodzianka - zauważyli pewną zjawę w czerwonym ubraniu z dzwoneczkami, a później w żółtym ubraniu. Czy zjawy są groźne? Czy szukają skarbów w mieście? 

Autor jest znakomitym pisarzem opowiadań dla dzieci. Jest to fantastyczna opowieść o pewnym polskim mieście - Żywcu. Książkę czyta się bardzo dobrze, jest napisana w sposób czytelny dla czytelnika, nie można się przy niej nudzić. Dobrym pomysłem jest też dodawanie obrazków, co którąś stronę, co rozwija w czytelniku wyobraźnię. Utwór nadaje się dla mniejszych dzieci i dla nastolatków.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz