Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 7 marca 2020

,,Krótkie bajeczki dla chorej córeczki” Joanna Monika Litwin

Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2009
Format: Książka
Liczba stron: 74
Do kupienia: Gandalf


Gdy dziecko jest chore staje się nadpobudliwe, niespokojne, trzeba czymś je zając, gdy musi leżeć w łóżku. ,,Krótkie bajeczki dla chorej córeczki” doskonale spełnią się w tej funkcji. Nie dość, że są bardzo krótkie i ciekawe to każda z nich zawiera jakiś morał.

,,Bajka o niespornym niedźwiadku” opowiada nam o misiu, który nie chciał najeść się na zimę, pragnął to zrobić później, choć mama ostrzegała go, że zaś nie będzie pożywienia. Niestety, synek się tym nie przejmował. Siedział w jaskini, gdy bardzo chciało mu się jeść. Postanowił wyjść na zewnątrz, jednak tam był tylko śnieg. Gdy wrócił do jamy nadal był głodny, jednak mama poratowała go pożywieniem.

,,Bajka o kotku, który chciał mieć wszystko” ukazuje nam, że nie zawsze można mieć to, co zapragniemy, trzeba czasem z czegoś zrezygnować. Główny bohater opowiadania, choć tak naprawdę to mógł być każdy z nas, w końcu to zrozumiał. My także powinniśmy do tego dążyć.

Jak już wspomniałam książeczka zawiera wiele morałów, które warto przekazywać dzieciom już od najmłodszych lat. Dobrze by było, gdyby znały pozytywne wartości, które mogą naśladować. Główni bohaterowie, zwierzątka, doskonale do nich dotrą.

,,Krótkie bajeczki dla chorej córeczki” to wspaniała pozycja, którą polecam każdemu z nas. Bardzo mi się spodobała, pisana jest prostym, zrozumiałym językiem. Przeczytałam ją dość szybko. Czytanie jednego opowiadania dziennie moim zdaniem byłoby dobrym rozwiązaniem.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: