Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 22 marca 2020

,,Po prostu bądź" Magdalena Witkiewicz

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2015
Format: Książka
Liczba stron: 296
Do kupienia: Gandalf

Postanowiłam dobrze wykorzystać nadprogramową ilość wolnego czasu i zapoznać się z jedną z wcześniejszych powieści Magdaleny Witkiewicz.

Paulina całe życie wychowywała się na zapadłej wsi, nie znała innego życia. Już od urodzenia rodzice wiedzieli, że dziewczyna skończy naukę na szkole średniej, znajdą jej męża i będzie zajmowała się gospodarstwem. Pola miała jednak inne plany i postanowiła zdawać na architekturę.

Romans, miłość, namiętność, ale też łzy i rozpacz. Te wszystkie emocje możemy zaznać, czytając powieść Magdaleny Witkiewicz. Nie jest to cukierkowa publikacja, w której zawsze wszystko układa się po myśli bohaterów. Jest nieprzewidywalna, dokładnie taka, jak nasze życie.

,,Po prostu bądź" Magdaleny Witkiewicz to pozycja, z którą zapoznałam się bardzo szybko. Idealnie sprawdzi się jako szybka lektura na wolne popołudnie.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone1 komentarz: