Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 1 marca 2020

,,Dziewczyna z aniołem" Agnieszka Krawczyk

Wydawnictwo: SOL
Data wydania: 2012
Format: Książka
Liczba stron: 286
Do kupienia: Gandalf

Agnieszka Krawczyk to obecnie jedna z popularniejszych polskich pisarek z bardzo bogatym dorobkiem literackim. Postanowiłam zapoznać się z jedną z jej wcześniejszych publikacji.

Narrator opowiada historię z perspektywy lat. Wydarzyła się ona, kiedy miał 16 lat. Chodził wówczas do szkoły dla chłopców, niedaleko znajdowała się taka sama szkoła, wyłącznie jednak dla dziewcząt. Dyrektor postanowił zorganizować przedstawienie, w którym mieli wziąć uczniowie obu szkół. Filip zakochał się w Iwonie. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń Iwona została zamordowana, a obrazek z wojny zaginął. Czy policja słusznie podejrzewa mężczyznę, który rzekomo zabił z zemsty? 

Muszę przyznać, że od samego początku bardzo spodobała mi się jedna z wcześniejszych powieści autorki. Plusem jest to, że akcja jest zaskakująca, a każdy rozdział jest odziany rąbkiem tajemnicy. ,,Dziewczyna z aniołem" to lekki kryminał, który czyta się szybko.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz