Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 10 marca 2020

,,Drań" Katarzyna Michalak

Wydawnictwo: Wydawnictwo Mazowieckie
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 276
Do kupienia: Gandalf

Ponownie możemy spotkać się z bohaterami trylogii autorskiej Katarzyny Michalak. Czy dowiemy się, co stało się z Wiktorem?

Wiktor obecnie przebywał za granicą, gdzie był pod czujnym okiem Zadry. Okazało się, że piętro niżej do budynku wprowadziła się zagraniczna para. Czy ich pojawienie się miało mieć w życiu Wiktora jakieś znaczenie?

Książka nie jest zbyt obszerna, dlatego też zapoznałam się z nią w ekspresowym tempie. Nie jest to lektura najwyższych lotów, jednak jako element rozrywkowy sprawdzi się dość dobrze.

,,Drań" Katarzyny Michalak to kontynuacja ,,Ściganego", a przy okazji możemy ponownie poczytać o bohaterach znanych nam z trylogii autorskiej.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone1 komentarz: