Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 14 lutego 2020

,,Wszystko zaczyna się od marzeń" Marcin Pałasz

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2019

Format : Książka
Ilość stron: 104
Do kupienia: Gandalf

Marcin Pałasz napisał kilka książek dla dzieci. ,,Wszystko zaczyna się od marzeń" jest moim pierwszym zetknięciem z jego twórczością.

Głównymi bohaterami jest trójka przyjaciół, którzy przeżywają cztery bardzo ciekawe i pouczające przygody. W ich trakcie dowiedzą się, w jaki sposób można zmienić świat, pomóc komuś stać się lepszym, pokonywać własne strachy i nie dyskryminować innych.

Nie dziwi mnie wcale fakt, że książka została wyróżniona w konkursie. Choć niektóre sceny są dość nieprawdopodobne, bardzo cieszę się z tego, że postanowiłam zapoznać się z tą publikacją. Szczególnie cenne są dla mnie w jej odbiorze przesłania z poszczególnych opowiadań.

,,Wszystko zaczyna się od marzeń" to zbiór, którego lektura nie zajmie Wam wiele czasu, a naprawdę warto te kilkadziesiąt minut na niego wygospodarować. 


Moja ocena: 5.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze: