Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 13 lutego 2020

,,Żaba" Jan Brzechwa

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: 2009

Format : Książka
Ilość stron: 8
Do kupienia: Gandalf

W ostatnim czasie z olbrzymią przyjemnością przypominam sobie wiersze znanych poetów. ,,Żaba" Jana Brzechwy jest jednym z nich.

W dzieciństwie wielokrotnie musiałam słuchać tego wiersza, gdyż bardzo wiele z niego pamiętam. Pewna żaba wybrała się do doktora, który miał wobec niej bardzo restrykcyjne zalecenia. Co wyniknęło z ich przestrzegania?

Książeczka w dość ironiczny i jednocześnie zabawny sposób pokazuje, co może nas spotkać, jeśli trafimy na lekarza, który do końca nie zna się na swoim fachu i będziemy stosowali się do wszystkich jego zaleceń.

,,Żaba" Jana Brzechwy to krótka historyjka, do której z przyjemnością wróciłam po latach przerwy.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: