Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 15 lutego 2020

,,Był sobie szczeniak. Bailey" W. Bruce Cameron

Wydawnictwo: Young
Data wydania: 2019
Format : Książka
Ilość stron: 208
Do kupienia: Gandalf

Bardzo lubię czytać książki o zwierzętach, a więc z tego też powodu skusiłam się na powieść ,,Był sobie szczeniak. Bailey".

Bailey początkowo znajdował się z rodzeństwem przy matce. Szybko jednak doszedł do wniosku, że interesuje go świat poza klatką i uciekł. Spędził jakiś czas w nagrzanym samochodzie, skąd uratowała go mama Ethana. Od tamtej chwili zamieszkał z chłopcem.

O Ethanie i jego przyjacielu mogliśmy wcześniej czytać w ,,Był sobie pies", została także nagrana ekranizacja tej powieści. Ja akurat zapoznałam się tylko z filmem. Książka pokazująca początkowe lata życia psa jest naprawdę bardzo ciekawa.

,,Był sobie szczeniak. Bailey" to historia życia bohatera przez co najmniej kilkanaście lat aż do pewnego tragicznego wydarzenia. Nie jest za obszerna, a dodatkowo zawiera kilka ołówkowych ilustracji.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Mam tę książkę, ale jeszcze jej nie czytałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z pewnością jest to interesująca historia nie tylko dla młodego czytelnika, ale także i dla starszych odbiorców.

    OdpowiedzUsuń