Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 25 lutego 2020

,,W poszukiwaniu światła. Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie" Anna Czerwińska-Rydel

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2011
Format : Książka
Liczba stron: 136
Do kupienia: Gandalf

Maria Skłodowska-Curie jako jedyna kobieta otrzymała aż dwie Nagrody Nobla. Co stało za jej sukcesem?

Mała Maria nie należała do jakiejś bardzo bogatej rodziny. Niezwykle szybko okazało się, że mimo wielu starań nie uda się jej wysłać na zagraniczny uniwersytet, gdyż w Polsce obowiązywał zakaz studiowania dla kobiet. Kobieta postanowiła, że najpierw wykształci się jej starsza siostra, a później ona.

Anna Czerwińska-Rydel napisała kilka historii o znanych Polakach, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Wszystkie te publikacje są naprawdę niezwykle wartościowe, bo przedstawiają w pigułce życie zasłużonych rodaków.

,,W poszukiwaniu światła. Opowieść o Marii Skłodowskiej-Curie" Anny Czerwińskiej-Rydel to opowieść o dwukrotnej noblistce. Na zakończenie został wymieniony życiorys Marii Skłodowskiej-Curie oraz najważniejsze wydarzenia, które wydarzyły się na świecie w trakcie jej życia.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: