Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 24 lutego 2020

,,W podróży ze skrzypcami. Opowieść o Henryku Wieniawskim" Anna Czerwińska-Rydel

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2014
Format : Książka
Liczba stron: 112
Do kupienia: Gandalf

Postać Henryka Wieniawskiego może kiedyś rzuciła mi się w oczy, aczkolwiek niewiele wiedziałam o tym wybitnym skrzypku. Postanowiłam to zmienić.

Głównym bohaterem jest chłopiec, uzdolniony skrzypek, który występuje w różnych krajach. Gdy dostaje zaproszenie od pewnego milionera, by zagrać na wyjątkowych skrzypcach, nie waha się ani chwili. To właśnie tam poznaje dokładną historię życia Henryka Wieniawskiego, który od najmłodszych lat wykazywał wyjątkowy talent.

Anna Czerwińska-Rydel stworzyła naprawdę fantastyczne książki, które mają na celu przybliżyć młodszym czytelnikom wybitne postaci. W ostatnim czasie miałam okazję zapoznać się z historiami Ireny Sendlerowej, Henryka Sienkiewicza, czy Henryka Wieniawskiego. Wydane są także książki o Marii Curie-Skłodowskiej i Józefie Piłsudzkim.

 ,,W podróży ze skrzypcami. Opowieść o Henryku Wieniawskim" Anna Czerwińskiej-Rydel pokazuje, jak wyglądało życie młodego Henia, nauka za granicą. W książce zostały na końcu wymienione także najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce za życia znanego skrzypka.


Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


3 komentarze: