Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 26 lutego 2020

,,Ziuk. Opowieść o Józefie Piłsudzkim" Anna Czerwińska-Rydel

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2018
Format : Książka
Liczba stron: 112
Do kupienia: Gandalf

Anna Czerwińska-Rydel wydała kilka bardzo ciekawych publikacji o znanych polskich osobach. Postanowiłam się z nimi zapoznać.

Józef Piłsudski już od samych narodzin wykazywał wszelkie cechy ku temu, by postępować w sposób bardzo indywidualny. Mimo dużej ilości rodzeństwa, niczego mu nie brakowało. Tak było do czasu pożaru ich posiadłości i długów ojca. Później musieli przenieść się do Wilna, gdzie kontynuował naukę.

O Józefie Piłsudskim miałam okazję czytać inną książkę z serii Czytam sobie, która także jest przeznaczona dla młodszego czytelnika. Anna Czerwińska-Rydel doskonale opisała cały życiorys pierwszego marszałka Polski.

,,Ziuk. Opowieść o Józefie Piłsudskim" Anny Czerwińskiej-Rydel to historia życia Józefa Piłsudskiego, na końcu zostało także zamieszczone kalendarium z jego życia oraz ważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w tym czasie na świecie.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze: