Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 23 lutego 2020

,,Piórem czy mieczem. Opowieść o Henryku Sienkiewiczu" Anna Czerwińska-Rydel

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2016
Format : Książka
Liczba stron: 112
Do kupienia: Gandalf

Postać Henryka Sienkiewicza znana jest już pewnie uczniom szkół podstawowych, kiedy to przerabiana jest jego powieść ,,W pustyni i w puszczy". Warto jednak dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

W Poznaniu na rynku znajduje się Literackie Muzeum Henryka Sienkiewicza, które odgrywa ważną rolę w historii, napisanej przez Annę Czerwińską-Rydel. To własnie podczas zwiedzania tego obiektu jedna z uczennic miała okazję złapać złodzieja, a następnie zainteresować się osobą wielkiego pisarza.

Autorka w bardzo przystępny sposób przybliża nam wszystkie ważniejsze fakty z życia Henryka Sienkiewicza. Narratorem jest pan, który zajmował się muzeum, a jego słuchaczką mała dziewczynka, która miała okazję złapać złodzieja. Na końcu znajduje się także kalendarium utworów i ważniejszych wydarzeń, które wydarzyły się na świecie za życia Henryka Sienkiewicza.

 ,,Piórem czy mieczem. Opowieść o Henryku Sienkiewiczu" Anny Czerwińskiej-Rydel to historia, która pokazuje, że nie trzeba być bardzo bogatym, ani wybitnie uzdolnionym w szkole we wszystkich przedmiotach, by móc stać się kimś wartym naśladowania.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Zapowiada się ciekawa pozycja i chociaż niekoniecznie w guście mojego syna to sama chętnie bym przeczytała :)
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka z bardzo ważnym przesłaniem jak widzę.

    OdpowiedzUsuń