Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 7 lutego 2020

,,Pokój Wspaniałości" Julien Sandrel

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2020
Format : Książka
Liczba stron: 272
Do kupienia: Gandalf

Od czasu do czasu czytam takie tematyczne książki, więc postanowiłam skusić się też na tę.

Trzynastolatek podczas spaceru z matką uległ wypadkowi samochodowemu, w rezultacie którego zapadł w śpiączkę. Mama ma 30 dni, by przywrócić w nim chęć do życia, gdyż później chłopak zostanie odłączony od aparatury. Kobieta znajduje zeszyt z rzeczami, które syn chciał zrobić w przyszłości i postanawia je zrealizować, nagrywając każdą z nich.

Czytałam kilka książek o tej tematyce i nie wszystkie były najlepiej napisane. Warto wspomnieć, że jest to fikcja literacka. Książka już od samego początku jest dość przewidywalna, dlatego zakończenie związane z chłopakiem nie za bardzo mnie zdziwiło.

,,Pokój Wspaniałości" Julien Sandrel to słodko-gorzka lektura z dużą dawką pozytywów, z którą warto się zapoznać, jeśli akurat wpadnie w Wasze ręce.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz:

  1. Szkoda, że książka jest aż tak przewidywalna. Ale nie mówię nie.

    OdpowiedzUsuń