Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 6 lutego 2020

,,Mieć mniej" Tisha Morris

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2018
Format : Książka
Liczba stron: 240
Do kupienia: Gandalf

,,Mieć mniej" Tishy Morris to jeden z tych poradników, dzięki którym mamy dowiedzieć się, jak pozbyć się nadmiaru rzeczy. Czy faktycznie to miało miejsce?

Książka została podzielona na sporo dość obszernych rozdziałów, w których autorka porusza różne tematy związane z tym, jakich pamiątek nie chcemy się pozbyć i dlaczego tak się dzieje. Mam jednak wrażenie, że autorka za bardzo skupiła się na samej otoczce niż na faktycznym podaniu, jak to zrobić.

,,Mieć mniej" nie jest publikacją, która na długo zapadnie mi w pamięć. Zapoznałam się z nią stosunkowo szybko i tak naprawdę nic nie wniosła do mojego życia.


Moja ocena: 3/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: