Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 8 lutego 2020

,,Panieneczka z pudełeczka" Jan Brzechwa

Wydawnictwo: Muza

Data wydania: 2013

Format : Książka
Ilość stron: 32
Do kupienia: Gandalf

Jan Brzechwa to polski pisarz, który napisał mnóstwo książek dla dzieci. Sporo z nich ukazuje się teraz po raz kolejny. Tak też stało się z ,,Panieneczką z pudełeczka", która została po raz pierwszy wydana w 1968 roku.

W pudełeczku leżała sobie porcelanowa laleczka, którą kot nazywał Lalą. Postanowili opuścić swoje domostwo i udać się w podróż. Trafili między innymi do ogrodu, do chatki, a następnie ... O tym już przeczytajcie sami.

Bardzo lubię i cenię sobie twórczość Jana Brzechwy, dlatego z wielką przyjemnością teraz wracam do jego bajek. Niedawno prezentowałam Wam ,,Kwokę" i ,,Smoka". Dziś przyszedł czas na ,,Panieneczkę z pudełeczka", która zachwyciła mnie już od pierwszych stron. Moje spojrzenie przykuła także śliczna oprawa graficzna.

,,Panieneczka z pudełeczka" to bardzo ciekawa, magiczna opowieść, która spodoba się każdemu z nas, niezależnie od wieku. Dawno nie czytałam tak cudownej bajeczki, która by mnie tak zachwyciła. Jestem bardzo zadowolona, że trafiła do mojej biblioteczki.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze: