Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 5 lutego 2020

,,Iskierka nadziei" Anna Szczęsna

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 368
Do kupienia: Gandalf

Lubię książki Anny Szczęsnej, dlatego też miałam spore nadzieje związane z ,,Iskierką nadziei".

Tomek mieszkał tylko z mamą, nie mieli żadnej bliższej ani dalszej rodziny. Chłopiec sporo czasu spędzał sam, pewnego dnia wybierając się na działki. Zastał tam pewną starszą panią, która spędzała czas w całkowitym zimnie. Tomek postanowił jej pomóc na miarę własnych możliwości.

Poprzednie książki bardziej mi się podobały niż ,,Iskierka nadziei". Powieść okazała się dla mnie ze wszech miar przewidywalna i nieprawdopodobna. Motyw przewodni zasługuje jednak na uwagę.

,,Iskierka nadziei" Anny Szczęsnej to powieść, z którą zapoznałam się bardzo szybko. Nie żałuję, że się z nią zapoznałam, aczkolwiek nie jest to powieść, która za bardzo zapadłaby mi w pamięci.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze: