Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 4 lutego 2020

,,Listy w butelce. Opowieść o Irenie Sendlerowej" Anna Czerwińska-Rydel

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2018
Format : Książka
Liczba stron: 120
Do kupienia: Gandalf

Irena Sendlerowa uratowała z getta ponad 2500 żydowskich dzieci. Jej postawa zasługuje na wielkie uznanie.

Irena, a właściwie siostra Jolanta przez dłuższy czas pomagała Żydom, zanosząc do getta dodatkowe ubrania, jedzenie, lekarstwa, Wiedziała, że wszystkiego tam brakuje. Zdawała sobie jednak sprawę z tego, że to za mało. Pod ryzykiem utraty życia postanowiła wyprowadzać stamtąd żydowskie dzieci.

Książka dla mnie, jako osoby, która wie, jak naprawdę wyglądała niemiecka okupacja, była niezwykle wzruszająca. Myślę, że dziecko, które nic na ten temat nie wie, zupełnie inaczej ją odbierze. Książka będzie dobrym początkiem do tego, by porozmawiać z dzieckiem o bohaterce, jaką niewątpliwie była Irena Sendlerowa.

Publikacja nie jest specjalnie obszerna, dodatkowo zawiera kilka kolorowych ilustracji. Tym, co cenne, są zamieszczone na końcu listy do Ireny Sendlerowej i odpowiedzi na nie. Jest także kalendarium wydarzeń z jej życia i fakty, które wydarzyły się w czasie, w którym żyła.

 ,,Listy w butelce. Opowieść o Irenie Sendlerowej" Anny Czerwińskiej-Rydel to bardzo wartościowa publikacja, która przybliży nam tę wartą naśladowania postać.

Moja ocena: 6/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

 1. Tej książki jeszcze nie miałam okazji czytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Potrzebujesz zatrudnić hakera❓ Następnie skontaktuj się z PYTHONAX✅

  Naprawdę niesamowita okazja do skontaktowania się z PYTHONAX polega na tym, że dokonany przez nas Hack nie może zostać namierzony, ponieważ każde nasze zadanie hakowania jest silnie chronione przez naszą zaporę ogniową. To tak, jakby powiedzieć, że jeśli ktoś spróbuje wyśledzić Hack, doprowadzi go do nas i zablokujemy wszystkie jego działania.

    Jesteśmy prawie niewidoczni dla władz od prawie dekady, a jeśli przejdziesz do Google PYTHONAX, tak naprawdę nie o nas wyjdzie, możesz zobaczyć tylko komentarze zrobione przez nas lub o nas.

    Kolejną niesamowitą rzeczą, z której możesz skorzystać przy zatrudnianiu naszych hakerów, jest to, że otrzymujesz Legit i najlepszą usługę hakowania, ponieważ zapewniamy Ci profesjonalnych hakerów, którzy mają specjalizacje w obszarze hakowania.
     Wykonujemy każdego hacka, używając specjalnych narzędzi hakerskich, które otrzymujemy z ciemnej sieci.

     Niektóre z oferowanych przez nas usług hakerskich to:
  ▪️ Hakowanie i klonowanie telefonów ✅
  ▪️Hakowanie komputera ✅
  ▪️ Hakowanie kont e-mail i mediów społecznościowych✅
  ▪️ Odzyskiwanie usuniętych plików✅
  ▪️ Śledzenie i znajdowanie osób ✅
  ▪️Unikanie oszustów✅
  ▪️ Wykrywanie włamań ✅
  ▪️Stealing / Kopiowanie plików i dokumentów z ograniczonych sieci i serwerów ✅
  ▪️Mnożenie Bitcoinów✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy z opcji binarnej ✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy na rynku Forex✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy opcji IQQ
  I wiele więcej......


  Niezależnie od tego, jakiej usługi hakerskiej potrzebujesz, po prostu prześlij nam e-mail na adres e-mail podany poniżej.
  pythonaxhacks@gmail.com
  pythonaxservices@gmail.com

    PYTHONAX.
  2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

  OdpowiedzUsuń