Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 16 lutego 2020

,,Grób" Max Czornyj

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020
Format : Książka
Ilość stron: 400
Do kupienia: Gandalf

Max Czornyj napisał już całkiem sporo książek. Miałam okazję zapoznać się z wszystkimi z nich.

W lesie pod Gdańskiem znaleziono masowy grób, a jego ofiary wyglądają jak te zabite w czasach wojny. Czy to możliwe, żeby leżały tam przez tyle lat? Dodatkowo to nie jedyna sprawa, z którą muszą zmierzyć się śledczy. Pewien biznesmen otrzymuje niespodziewane przesyłki.

Z niecierpliwością czekałam na tę książkę, gdyż żadna poprzednia powieść autora nie była wyjątkowo zła. Najbardziej lubię serię ,,Grzech", ale inne także przyjemnie mi się czytało. ,,Grób" według mnie zawiera najbardziej makabryczne sceny ze wszystkich dotychczas wydanych książek autora.

Zapoznawanie się z tą lekturą szło mi całkiem sprawnie, aczkolwiek nie czułam wielkiej potrzeby, by tego samego dnia poznać jej zakończenie. Wyjaśnienie sprawcy okazało się dla mnie w jakiś sposób zaskakujące, aczkolwiek zabrakło mi większego efektu wow.

,,Grób" to kontynuacja losów śledczych, których mieliśmy okazję poznać w ,,Ślepcu". Sprawa kryminalna zaczyna i kończy się w tym tomie.

Moja ocena: 4.5/6


Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


6 komentarzy:

 1. Mam tę książkę, ale jeszcze jej nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam twórczości tego autora, ale postaram się kiedyś sięgnąć po jakąś jego książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kryminały bardzo lubię, a o dziwo o tej serii jeszcze nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę w końću poznać tego autora;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Autor znany. Jednak jeszcze nic z jego twórczości ie przeczytałam. A ta książka zapowiada się ciekawie...

  OdpowiedzUsuń