Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 19 stycznia 2020

,,Ulysses Moore.Ogród popiołu" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2011
Format: Książka
Liczba stron: 288
Do kupienia: Gandalf

,,Ogród popiołu" Pierdomenico Baccalariego to już jedenasty tom serii.

Nestor, ogrodnik z Villi Argo bez powiadomienia innych przyjaciół wybrał się na poszukiwanie osoby, która nadal była mu bliska i zniknęła przed laty. Tymczasem Anita dowiedziała się nowych rzeczy o interesujących ich kwestiach, które mogły wnieść sporo nowego do sprawy.

Z serią zaczęłam się zapoznawać niespełna tydzień temu i przez ten czas dotarłam już do tego momentu. Cykl nie jest nadzwyczaj rewelacyjny, ale dość wciągający i czyta się szybko, dzięki czemu ekspresowo pochłaniam kolejne tomy.

,,Ulysses Moore.Ogród popiołu" Pierdomenico Baccalariego to już jedenasty tom serii, z którym miałam okazję się zapoznać. W tym tomie akcja dzieje się w kilku miejscach jednocześnie, w rezultacie czego dowiadujemy się dość sporo.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: