Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 20 stycznia 2020

,,Ulysses Moore. Klub podróżników w wyobraźni" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2011
Format: Książka
Liczba stron: 304
Do kupienia: Gandalf

Seria ,,Ulysses Moore" coraz bardziej nabiera tempa. Zapraszam na moją opinię z dwunastego tomu.

Nestor nigdy nie sądził, że statek z czarnymi żaglami może pojawić się w Klimore Cove. Gdy jednak to nastąpiło, starszego ogrodnika nie było w miasteczku. Dzieci same musiały sobie poradzić z niebezpieczeństwem, które nadeszło do ich miejscowości. Czy udało im się zaradzić nieszczęściu?

Seria jest typowo młodzieżowa i przeznaczona dla nastoletnich czytelników. Nie żałuję, że postanowiłam się z nią zapoznać, aczkolwiek czytałam bardziej wciągające cykle przeznaczone dla tej grupy wiekowej.

W tej części wyjaśnia się całkiem sporo tajemnic sprzed lat. Dowiadujemy się mnóstwo szczegółów, które dręczyły nas od samego początku. Niektóre wątki zostają w końcu rozwinięte, a pewne osoby odnalezione.

,,Ulysses Moore. Klub podróżników w wyobraźni" Pierdomenico Baccalariego to tom, który wnosi wiele nowego do sprawy.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: