Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 4 stycznia 2020

,,Książę Cieni" Aleksandra Polak

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 450
Do kupienia: Gandalf

Aleksandra Polak stworzyła naprawdę fantastyczną i wciągającą trylogię. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z nią od razu w całości.

To, co nieuniknione, zbliżało się wielkimi krokami. Alicja nie dość, że była z Hadrianem to coraz bardziej czuła, że Tristan także nie jest jej obojętny. Dlaczego tak się działo? Czy decydujące starcie miało się w końcu odbyć i na czyich zasadach?

Jestem bardzo zadowolona z faktu, że w sumie dość przypadkowo zdecydowałam się na sięgnięcie po pierwszy tom serii. Następnie nie zwlekając zapoznałam się z drugim i trzecim. Troszkę mi smutno, ze to już koniec Circus Lumos, jednak autorka zakończyła trzeci tom pozytywnym akcentem.

Aleksandra Polak napisała niezwykle plastyczną historię, której akcja choć dzieje się przede wszystkim w Gdańsku, mogłaby wydarzyć się w każdym innym zakątku Polski, czy kraju. Bohaterowie są naprawdę świetnie wykreowani, a akcja stworzona w taki sposób, że do samego końca nie wiadomo, w jaki sposób to wszystko się zakończy.

,,Książę Cieni" Aleksandry Polak to świetne zwieńczenie trylogii. Cały cykl polecam szczególnie młodzieży, lubującej się w fantastyce. Circus Lumos Was nie zawiedzie.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Cała trylogia mnie zainteresowała. Jestem jej bardzo ciekawa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam tej trylogii i jak na razie nie zamierzam jej czytać.

    OdpowiedzUsuń