Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 5 stycznia 2020

,,Bez odwrotu" Tess Gerritsen

Wydawnictwo: Harper Collins
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 240
Do kupienia: Gandalf

Całkiem podobają mi się kryminały z wątkiem romantycznym Tess Gerritsen, dlatego postanowiłam skusić się na ,,Bez odwrotu".

Nic nie zapowiadało nieoczekiwanych zwrotów akcji, które miały mieć miejsce w życiu Catherine. Wszystko zaczęło się od potrącenia mężczyzny, który znalazł się w niebezpieczeństwie. Gra rozgrywała się o wielką stawkę, więc i niebawem życie Cathy było zagrożone.

Książka nadaje się idealnie na wolniejsze popołudnie. Czyta się ją bardzo szybko i ze sporym zainteresowaniem. Jest to jeden z tych kryminałów, w których na pierwszy plan na równi z intrygą wysuwa się także wątek miłosny.

,,Bez odwrotu" Tess Gerritsen to książka, na którą można się skusić w wolniejszej chwili, jednak nie jest to nadzwyczaj wybitna lektura.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Na jakiś leniwy wieczór to na pewno lektura idealna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię twórczość Tess Gerritsen, dlatego chętnie skuszę się na powyższy tytuł.

    OdpowiedzUsuń