Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 30 marca 2020

,,Tak smakuje szczęście" Agata Przybyłek

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 360
Do kupienia: Gandalf

Jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z pierwszym tomem. Teraz przyszedł czas na lekturę kontynuacji.

Główną bohaterką w tej części jest Julia, która dowiaduje się, że przez różne problemy zdrowotne jej szanse na zajście w ciążę drastycznie maleją. Kobieta postanowiła więc szybko znaleźć sobie partnera, by spełnić marzenie o dzieciach i mężczyźnie.

Szczerze przyznam, że spodziewałam się czegoś o wiele bardziej dopracowanego. Niektóre wątki są zaczęte i urwane bez słowa wyjaśnienia. Dodatkowo sytuacje, która przytacza autorka są naprawdę dość niecodzienne.

Rozumiem, że Agata Przybyłek chciała w swojej najnowszej powieści poruszyć temat bardzo wielkiego pragnienia dziecka, jednak nie do końca jej to wyszło. W moim odczuciu fabuła jest bardzo płytka i tak naprawdę nic nie wnosi do sprawy.

,,Tak smakuje szczęście" to przewidywalna lektura z takim też zakończeniem, które idzie przewidzieć od samego początku książki.

Moja ocena: 3/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Jestem jak najbardziej zainteresowana tą książką. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak ktoś lubi prozę Agaty Przybyłem to ta przewidywalność pewnie nie będzie mu przeszkadzała.

    OdpowiedzUsuń