Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 30 marca 2020

,,Ekstradycja" Remigiusz Mróz

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 512
Do kupienia: Gandalf

Po zakończeniu poprzedniego tomu z pewnością wszyscy czytelnicy zastanawiali się gdzie jest Joanna Chyłka. Teraz otrzymaliśmy odpowiedź na to pytanie.

Kordian tym razem miał zająć się sprawą pewnego Ukraińca, który 1,5 roku spędził w śpiączce. Jest jednak podejrzewany o to, że przed tym zamordował trzy osoby. Niestety, oskarżony nic nie pamięta z tamtego okresu. Czy sprawa Zordona była z góry przegrana?

To już 11 tom serii, od którego nie można się oderwać. Wiedziałam, że gdy zacznę zapoznawać się z tą lekturą będę musiała przeczytać ją aż do ostatniego zdania. Tak też się stało. W tej części dowiadujemy się też, co stało się z Chyłką.

,,Ekstradycja" to książka, w której znów fabuła jest bardzo zagmatwana, autor umiejętnie kluczy, ujawnia pewne fakty, które nie muszą być prawdziwe. To jedna z ciekawszych książek, które przeczytałam w ostatnim czasie.

Moja ocena: 5.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz