piątek, 9 listopada 2018

,,Nieco dziennik" Magdalena Kordel

,,Nieco dziennik" Magdalena Kordel


,,Nieco dziennik" to nowość Magdaleny Kordel, a właściwie córki pisarki - Zuzy, która postanowiła z książek mamy wybrać najbardziej inspirujące cytaty i stworzyć coś w rodzaju kalendarza. Jest podzielony na pory roku i zaczyna się od kalendarzowego grudnia-listopada. Co jakiś czas pojawiają się także inspirujące krzyżówki.

Na początku można napisać, do kogo będzie należał dziennik oraz zdradzić co nieco o sobie. Następnie jest dość sporo miejsca na zapiski, są wyróżnione na zasadzie kartek z kalendarza ważniejsze daty z danego miesiąca. W dzienniku pojawiło się także naprawdę sporo inspirujących cytatów.

Całość została wydana w sztywnej oprawie w różowo-białych kolorach, co naprawdę cudownie się prezentuje. Dziennik jest dość ciężki, dlatego nie każdy pewnie zdecyduje się na noszenie go ze sobą, jednak w roli kalendarza do domowych zapisków sprawdzi się idealnie.

,,Nieco dziennik" to publikacja, która spodoba się także tym, którzy nie przeczytali całego dorobku autorki, w tym mi. Jestem pewna, że doskonale sprawdzi się także w roli mikołajkowego prezentu dla bliskiej osoby lub dla nas samych.

Moja ocena: 5,5/6


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Znak

2 komentarze:

  1. Dostałam niespodziewanie ten kalendarz. Bardzo mi się przyda.

    OdpowiedzUsuń
  2. cudny :) przydałby się :) kalendarzy itp nigdy dość :)

    OdpowiedzUsuń