piątek, 31 sierpnia 2018

,,Sekrety i kłamstwa" Sylwia Trojanowska

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2018
Format : Książka
Liczba stron: 330
Do kupienia: Gandalf

,,Sekrety i kłamstwa" to pierwszy tom serii Sylwii Trojanowskiej.

Magdalena po latach powróciła do rodzinnego domu, gdzie czekał na nią 87-letni dziadek. Wiele lat wcześniej nieco się poróżnili i przez ten czas nie utrzymywali zażyłych relacji. Czy teraz miało się to zmienić? Jaki sekret z przeszłości skrywał Ludwik?

Na książkę skusiłam się raczej przypadkowo. Przeglądając nowości, natrafiłam na najnowszą powieść Sylwii Trojanowskiej i postanowiłam dać jej szansę. Powieść nie jest może bardzo obszerna, ani zajmująca, ale całkiem przyjemnie spędziłam z nią czas.

Akcja dzieje się w Szczecinie, fabuła jest osadzona w teraźniejszości i przeszłości. Bardzo długo nie wiemy, co stało się przyczyną poróżnienia między Ludwikiem i Magdą. Do tego dochodzi postać tajemniczego Chochoła, który grasuje i poluje na młode kobiety.

,,Sekrety i kłamstwa" to, jak się okazało, pierwszy tom serii. Jest to dość ciekawa publikacja, aczkolwiek pewnie na bardzo długi czas nie zapadnie mi w pamięci. Nie żałuję, że się z nią zapoznałam, aczkolwiek miałam względem niej chyba za duże oczekiwania.


Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze: