Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 10 czerwca 2024

,,Magiczne Drzewo. Olbrzym" Andrzej Maleszka

,,Magiczne Drzewo. Olbrzym" 

https://www.empik.com/magiczne-drzewo-olbrzym-maleszka-andrzej,p1464504347,ksiazka-p


,,Magiczne Drzewo. Olbrzym" Andrzeja Maleszki stanowi już kolejny tom serii. Z powodzeniem można się jednak z nim zapoznawać bez znajomości poprzednich części.

W tym wydaniu jeden z głównych bohaterów w wyniku zniszczenia czerwonego krzesła miał olbrzymie moce. Oprócz tego doszło do zniszczenia szkoły, za co prawnie mieli odpowiadać jego rodzice.

Mimo braku znajomości poprzednich części z przyjemnością przeczytałam ten tom. Jest to świetna propozycja dla osób, które uwielbiają zaczytać się w takich fantastycznych klimatach. Nie brakuje tutaj również życiowych przesłań.

Książka została wydana w mniejszym formacie ze sztywną oprawą i bardzo dużą liczbą grafik. Dzięki temu zapoznawanie się z tym wydaniem szczególnie dla młodszych odbiorców staje się jeszcze atrakcyjniejsza.

,,Magiczne Drzewo. Olbrzym" Andrzeja Maleszki to świetna propozycja dla młodszych nastoletnich odbiorców.


Wpis powstał w ramach współpracy. 

1 komentarz: