Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 9 czerwca 2024

,,Banda Pand i kawałki bambusa"
Bardzo podobają mi się pudełko przygotowane do tej gry. Tym razem zadaniem uczestników jest rozgrywka, w której wiele jest dziełem przypadku. Zestaw składa się z 55 kart oraz kostki z różnymi rysunkami. Co one oznaczają? Może to być długość kijka, waga pandy lub jej wielkość. Konkretne parametry znajdują się na odwrocie każdej karty z pandą.

Na początku rozgrywki należy ułożyć karty pandami do wierzchu w jednym większym kole. Część z nich będzie całkowicie odkryta, inna widoczna tylko z minimalnym stopniu. Zadaniem każdego gracza jest wybranie jednej z kart. Następnie na podstawie obrazka z kostki i parametrów na karcie decyduje się, która karta wygrała w danym momencie.

Gra jest dodatkowo świetna ze względu na łatwość rozgrywek. Zgodnie z informacjami, jest przeznaczona dla odbiorców od 5 lat. Dodatkowo szybko nie ulegnie znudzeniu, gdyż tak naprawdę zawsze inne pandy będą zasłonięte. To genialna propozycja do trenowania spostrzegawczości odbiorców w różnym wieku.

,,Banda Pand i kawałki bambusa" to genialny pomysł na prezent. Świetnie sprawdza się w roli upominku dla odbiorców w różnym wieku. 


Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

1 komentarz:

  1. Grałam i bardzo mi się podobało. Prosta rozgrywka i super ilustracje

    OdpowiedzUsuń