Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 21 czerwca 2024

,,Błękitny koliber. Studnia życia" Marcin Draniczarek


Literatura młodzieżowa zawsze jest ciekawą odmianą wśród innych lektur. Z tego też względu postanowiłam zapoznać się z tą czytelniczą propozycją, która okazała się naprawdę ciekawym wydaniem. 

Zapoznanie się z wciągającymi lekturami zawsze jest genialnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu dzięki interesującemu poprowadzeniu fabuły w tym przypadku na pewno nie można narzekać na nudę. 

Jest to literatura młodzieżowa, w której naprawdę sporo się dzieje. Już w pierwszej części Natalia została uczennicą magicznej szkoły, a co wydarzyło się później?

Lektura została napisana w bardzo przystępnym stylu. Dodatkowo autork porusza w niej także bardzo ważne tematy. Warto mieć na uwadze ten cykl.

,,Błękitny koliber. Studnia życia" Marcina Draniczarka stanowi drugi tom serii. 


 Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

3 komentarze: