Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 22 czerwca 2024

,,Dom świateł" Donato Carrisi


,,Dziewczyna we mgle" i inne książki tego autora mnie zachwyciły. Postanowiłam skusić się także na ,,Dom bez wspomnień".

Niezwykle przyjemnie spędziłam czas z tym wydaniem. Stało się tak też tego względu, że już wcześniej poznałam inne powieści twórcy i byłam przekonana  że tym razem również się nie zawiodę.

W tym wydaniu Pietro Gerber zgodził się na przyjęcie kolejnej pacjentki. Była to służąca z dziewczynką, która panicznie bała się wychodzić z domu, więc tego nie robiła. Teraz coś jej groziło.

Donato Carrisi z całą pewnością ma wielki talent, co widać w jego kolejnych książkach. Tym razem także bardzo umiejętnie wodzi czytelnika za nos, nie dając mu ani chwili wytchnienia. Zbyt szybko także nie odkrywa najważniejszych kart.

,,Dom świateł" Donato Carrisi to naprawdę świetna propozycja. 

 Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

1 komentarz: