Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 8 maja 2024

,,Superkot. Kolaboracje" Dav Pilkey

 ,,Superkot. Kolaboracje"


,,Superkot. Klub komiksowy. Kolaboracje" Dava Pilkey'a to jedna z propozycji, w której sporo się dzieje.

Wcześniej nie miałam styczności zapoznania się z innymi wydaniami autora oprócz tego cyklu, więc tym chętniej postanowiłam skusić się na tę powieść graficzną. Na pewno nie żałuję swojego wyboru.

W tej lekturze głównymi bohaterami są żaby. Tym razem możemy przeczytać m.in. o tym, co postanowiły zrobić z otrzymanymi pieniędzmi.

Główna narracja przeplata się z historiami stworzonymi przez bohaterów. Dzięki temu, że są one tak ciekawym przerywnikiem, to wydanie staje się jeszcze ciekawsze.

Zawsze przyjemnie jest spędzić czas z taką publikacją, która jest wciągająca pod względem poruszanej treści i dodatkowo przekazuje konkretne wartości.

,,Superkot. Klub komiksowy. Kolaboracje" Dava Pilkey'a to idealna propozycja dla odbiorców w różnym wieku. Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.

3 komentarze: