Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 9 maja 2024

,,Fighting Hard For Me" Bianca Iosivoni

 ,,Fighting Hard For Me" 


 ,,Feeling hard for me" Bianci Iosivoni to naprawdę interesujące wydanie, które stanowi trzeci tom nowej serii autorki.

 Teagan i Parker początkowo mieli okazję nawiązać kontakt poprzez sprzęt elektroniczny. Następnie spotkanie miało miejsce także na żywo, jednak oboje musieli mierzyć się także ze swoją przeszłością. Co było obecnie?

Książki z gatunku New Adult z założenia są przeznaczone przede wszystkim dla młodzieży, ale osoby dorosłe także świetnie odnajdują się w takich fabułach. Miło spędziłam czas z tą pozycją.

Cieszę się, że miałam okazję poznać ten tytuł, gdyż jest to naprawdę interesujące wydanie, w którym zaszłości mają bardzo duży wpływ na teraźniejszość.

,,Feeling hard for me" Bianci Iosivoni stanowi trzeci tom serii zagranicznej pisarki. 

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.1 komentarz: