Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 20 kwietnia 2024

,,Komedia romantyczna" Curtis Sittenfeld

 ,,Komedia romantyczna"


Curtis Sittenfeld to pisarka, której książki na rynku zaczęły ukazywać się już kilka lat temu. Od tego czasu wypatruję jej kolejnych powieści.

Czytanie o niebanalnej fabule jest naprawdę interesującym rozwiązaniem. W tym wydaniu bohaterka postanowiła stworzyć telewizyjne show oparte na niesprawiedliwości wyboru partnera przez płeć przeciwną.

Publikacja jest tak napisana, że wciąga już od samego początku. Doskonale wiedziałam, że gdy już rozpocznę jej lekturę to trudno będzie mi odłożyć ją przed przeczytaniem ostatniego zdania i tak też się stało. 

Curtis Sittenfeld doskonale buduje napięcie, świetnie wykreowała bohaterów i tło telewizyjnego show. Jestem zachwycona. Przyjemnie można było spędzić czas z tym wydaniem. 

,,Komedia romantyczna" Curtis Sittenfeld to lektura, która trzyma w napięciu od początku do końca. Warto zarezerwować sobie na nią kilka godzin czasu, by nie odrywać się od tego wydania.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.2 komentarze: