Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 20 listopada 2023

,,Kot, który nauczał zen" James Norbury

,,Kot, który nauczał zen" 


Z przyjemnością zapoznałam się z treścią tej świetnej pozycji i serdecznie Wam ją polecam. Jest to coś dla miłośników szybkich złotych myśli i Kubusia Puchatka.

Pozycja tym razem, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich tego autora, skupia się na kocie, który w czasie wędrówki spotykał innych bohaterów tego wydania, pozostawiając ich z cennymi lekcjami.

Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tym wydaniem. Twarda oprawa, wstążeczka do zaznaczania, wiele ilustracji namalowanych przez autora sprawiają, że jest to lektura uniwersalna. Całość prezentuje się naprawdę elegancko, ale przede wszystkim zachwyca naprawdę wspaniałą treścią.

,,Kot, który nauczał zen" Jamesa Norbury'ego jest naprawdę świetna i na pewno znajdzie swoich zwolenników. Idealnie sprawdzi się na różne okazje w roli prezentu. 

Moja ocena: 5.5/6  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Albatros. 

3 komentarze:

  1. Ostatnio dość często napotykam tę książkę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe, że autor sięgnął po postać kota, to na pewno dodaje uroku i oryginalności tej książce.

    OdpowiedzUsuń