Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 9 czerwca 2023

,,Zatoka Francuza" Daphne du Maurier

,,Zatoka Francuza"


,,Zatoka Francuza" Daphne du Maurier to świetna lektura z niespieszną fabułą, która niemalże do samego końca zostaje zagadkowa.

W tym wydaniu główną bohaterką została kobieta, która postanowiła rozluźnić kontakty z mężem. Z tego też względu wyjechała do ich innej posiadłości, gdzie już niebawem miało wydarzyć się wiele nieoczekiwanego. Czy na kobietę mogła czekać tam miłość?

Inne książki tej autorki tak przypadły mi do gustu, że postanowiłam skusić się na tę lekturę i nie żałuję. Jest to niespieszna publikacja z dość mrocznym klimatem, w której niemalże do samego końca jest wiele niejasności. Jest to naprawdę świetna propozycja. 

Pozycja jest obszerna i naprawdę świetna pod względem wzbudzania niepokoju w czytelniku. Dzięki powolnej lekturze jeszcze bardziej można napawać się tłem oraz fabułą stworzonymi przez autorkę już kilkadziesiąt lat temu. 

,,Zatoka Francuza" Daphne du Maurier to wspaniała, zagadkowa i niepokojąca lektura, od której trudno się oderwać. 

 Moja ocena: 5.5/6 

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu  

 


 

3 komentarze:

  1. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna propozycja dla miłośników tajemniczych opowieści. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie słyszałam jeszcze o tej książce. Wygląda ciekawie.

    OdpowiedzUsuń