Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 28 maja 2023

Najwybitniejsi Naukowcy. Kopernik. Centrum wszechświata

 Najwybitniejsi Naukowcy. Kopernik. Centrum wszechświata 


Seria ,,Najwybitniejsi naukowcy" składa się już z kilkunastu tomów i w przygotowaniu się kolejne dwa. Bardzo cieszy fakt, że bohaterami stają się coraz mniej popularne osoby i dodatkowo z różnych dziedzin, dzięki czemu nie tylko dzieci, ale także dorośli będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na ich temat. 

Każde wydanie składa się z komiksowej historii o danym bohaterze, następnie jest kilka stron na temat innych osób, które żyły w czasie, gdy na świecie była dana postać. Potem są szkice i na koniec znajduje się dwustronicowa notka o bohaterze wydania z najważniejszymi datami z jego życia i dokonań.

W tym wydaniu odbiorcy mogą bliżej poznać znanego astronoma, tym bardziej, ze rok 2023 został ogłoszony rokiem Kopernikowskim. Sama chętnie poznałam jeszcze kolejne szczegóły z jego życia. ,,Najwybitniejsi Naukowcy. Kopernik. Centrum wszechświata" to idealny komiks dla odbiorców w różnym wieku. 

Moja ocena: 5.5/6 Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

3 komentarze: