Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 29 maja 2023

Adaptacje literatury. W 80 dni dookoła świata

 Adaptacje literatury. W 80 dni dookoła świata 


Nie miałam wcześniej styczności z tą lekturą, choć jej tytuł nie był dla mnie obcy. Wydanie ,,Adaptacje literatury. W 80 dni dookoła świata" było dobrą okazją do tego, by to zmienić.

W tym komiksie odbiorca ma szansę przenieść się w dalszą przeszłość. Zawsze przyjemnie jest zagłębić się w takie wydanie, dzięki któremu można dowiedzieć się czegoś nowego. Czy bohaterowie udało się zorganizować wyprawę, która trwałaby maksymalnie 80 dni?

Jestem zdania, że zawsze przyjemnie jest poznać jakąś nową historię. W związku z tym to wydanie sprawdziło się w tej roli znakomicie. Nie za duża czcionka i spora ilość tekstu sprawiają, że jest co czytać przez dłuższy czas. 

,,Adaptacje literatury. W 80 dni dookoła świata" to genialna czytelnicza nowość również dla dorosłych. 

Moja ocena: 5.5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

3 komentarze: