Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 7 maja 2023

Historia naturalna syren

,,Historia naturalna syren" 


Nie zaszkodzi zapoznawać się z wydaniami, które skupiają się na fantastycznych istotach.

W tym przypadku odbiorca w każdym wieku ma możliwość przeczytania obszernego wydania o syrenach. Ciekawym zabiegiem było stworzenie postaci narratorki, która odbywała podróż przebrana za mężczyznę.

Lektura skupia się m.in. na przytoczeniu bardzo ciekawego podziału syren ze względu na miejsce występowania w wodzie oraz kontynenty. Nie brakuje także tego, co im zagraża oraz czy dawne dokumenty o zauważeniu syren faktycznie są zasadne.

Warto wspomnieć również o tym, że książka została wydana w dużym poziomym formacie, zawiera mnóstwo ilustracji oraz tekstu. Idealnie jest się z nią zapoznawać w wolnym czasie. 

,,Historia naturalna syren" to przepiękne wydanie z olbrzymią dawką ciekawej czytelniczej treści.
 

 Moja ocena: 5.5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy         
 
  

3 komentarze: