Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 6 maja 2023

Świętuj z nami. Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć

,,Świętuj z nami. Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć" 


Poszerzanie swojej wiedzy także w związku z pozyskiwaniem informacji o świętach na świecie jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. 

Książka została przeczytana przeze mnie w krótkim okresie czasu. Wydana jest w dużym formacie i ma sztywną oprawę. Dodatkowo jest bardzo popularna i dzięki temu z przyjemnością można zapoznawać się z kolejnymi informacjami, które się w niej znajdują.

Publikacja łącznie skupia się na 20 świętach. Nie brakuje naszego polskiego Bożego Narodzenia oraz innych ciekawych dni, które obchodzone są przez innych ludzi w konkretnym państwie.

Zawsze miło jest dowiedzieć się czegoś więcej o innych krajach. W tym przypadku szczególną uwagę przykłada się do świąt. 

,,Świętuj z nami. Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć" to piękne wydanie dla dzieci i dorosłych. 


 Moja ocena: 5.5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy         
 
  

6 komentarzy:

 1. Ładne kolory. Pięknie prezentuje się ta książeczka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne ilustracje zastosowano. Jestem pewna, że każdemu dziecku się spodoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam te książki, dużo wiedzy i piękne ilustracje

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny pomysł z ciekawymi ilustracjami. Jestem pewna, że każdemu dziecku się spodoba i od razu się wciągnie w historię. A to chyba najważniejsze w lekturach dla małych, prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna propozycja, która chyba zaspokoi głód poznawania świata przez młodych odkrywców. Zgodzę się z poprzednimi komentarzami, bardzo podobają mi się ilustracje. Ciekawe, przyciągające uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń