Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 7 marca 2023

,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek. Cz. 3" Marbella Atabe

 ,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek. Cz. 3" 


,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek. Cz. 3" Marbelli Atabe dobrze jest czytać po zapoznaniu się z poprzednimi tomami serii.

W tym wydaniu Marbella wiedziała już, że jej podopiecznemu udało się przeobrazić w chłopca, co było związane z ryzykowaniem przez niego życia. Dodatkowo Amelka musiała skupić się na tym, czy dobru uda wybrać się ze złem, a ta sprawa nie była aż tak oczywista, jak można by się tego spodziewać.

Możliwość zapoznania się z kolejnymi tomami serii raz za razem każdorazowo jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzięki temu w jeszcze większym stopniu można zżyć się z ulubionymi bohaterami i w związku z tym cieszę się, że miałam okazję od razu to zrobić. W tym wydaniu również nie zabrakło ilustracji, które w moim odczuciu nie są najpiękniejsze.

Książka także została wydana na sztywniejszych kartkach, co w związku z jej obszernością wpływa na to, że nie jest za lekka. W związku z tym zapoznawanie się z jej kolejnymi stronami świetnie sprawdzi się w zaciszu domowym.

,,Kroniki Skrzatów. Dolina Stokrotek. Cz. 3" Marbelli Atabe w połączeniu z poprzednimi częściami stanowi naprawdę obszerny cykl. Ciekawostki o serii można przeczytać na stronie internetowej autorki http://www.marbella-atabe.pl/

Moja ocena: 5/6

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Noave Res.

3 komentarze:

  1. Przede wszystkim zachwycająca okładka. Treść też brzmi ciekawie, ale musiałabym sięgnąć po wcześniejsze tomy.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapoznanie się z tym tomem to ciekawa propozycja.

    OdpowiedzUsuń
  3. Cały ten cykl przedstawia się nadzwyczaj interesująco.

    OdpowiedzUsuń