Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 7 marca 2023

,,Kroniki Skrzatów. Szagawarra. Cz. 2" Marbella Atabe

,,Kroniki Skrzatów. Szaga Warra. Cz. 2"


,,Kroniki Skrzatów. Szagawarra. Cz. 2" Marbelli Atabe dobrze jest czytać po zapoznaniu się z pierwszą częścią, by przez jeszcze dłuższy czas móc przebywać w tym baśniowym świecie.

W tym tomie czytelnicy mają okazję poznać nową bohaterkę Szagawarrę. Z całą pewnością dzięki jej pojawieniu się fabuła nabiera jeszcze większego tempa. Dodatkowo odbiorca ma okazję dowiedzieć się rozwiązania tajemnic z pierwszej części. W ich miejsce pojawiają się nowe, więc na nudę na pewno nie można narzekać.

Księżniczka Marbella obecnie zmieniła już swoje nastawienie i jej serce zaczynało skupiać się także na pozytywnych emocjach. W związku z tym jej pragnieniem stało się to, by jej służący mógł stać się prawdziwym chłopem. Pomocą w tym zakresie mogli być inni bohaterowie. Czy udało im się tego dokonać?

Lektura została wydana na grubszych kartkach i dodatkowo jest obszerna. To sprawia, że jest naprawdę ciężka i niekoniecznie nadaje się do tego, by można było zabrać ją w podróż. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, by ze spokojem móc zapoznawać się z nią w domowym zaciszu. Nie brakuje także kilkunastu kolorowych ilustracji. 

,,Kroniki Skrzatów. Szagawarra. Cz. 2" Marbelli Atabe dobrze jest czytać ze znajomością pierwszej części. Ciekawostki można przeczytać na stronie autorki. 
 

Moja ocena: 5/6

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu Novae Res.

3 komentarze:

  1. Czyli czas sięgnąc po pierwszą część i zapoznać się z tą serią :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pojawienie się nowych bohaterów zawsze jest ciekawym rozwiązaniem.

    OdpowiedzUsuń
  3. Na pewno warto znać pierwszą część.

    OdpowiedzUsuń