Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 8 marca 2023

,,Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem" Mikołaj Marcela

 ,,Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem"


Lubię zapoznawać się z twórczością tego autora. Ta lektura również okazała się interesująca.

Autor w tym wydaniu przystępnym językiem skupia się na tym, jak wygląda świat nastolatków z ich perspektywy. Wczesne wstawanie do szkoły nie jest związane z ich naturalnym trybem dnia.

Dodatkowo rodzice zamiast wspierać ich w tych dziedzinach, w których odnoszą sukcesy najczęściej mają na uwadze chęć uzyskiwania lepszych wyników z tego, co nie za bardzo jest ich pasją.

,,Wszystko, czego ci nie mówią, gdy jesteś nastolatkiem", którą napisał Mikołaj Marcela jest genialną propozycją nie tylko dla nastolatków, ale także dla dorosłych odbiorców. 

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
    


2 komentarze: