Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 5 stycznia 2023

,,Szczęście Mikołajka" Anne Goscinny

 ,,Szczęście Mikołajka"


Możliwość zaopatrzenia się w kolejne wydanie o Mikołajku zawsze jest bardzo dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu. 

Tym razem odbiorcy mają okazję zapoznać się z nieco innym wydaniem. W tej publikacji Mikołajek opowiada o tym, w jaki sposób udało mu się powstać dzięki dwóm jego twórcom.

Nie brakuje również śmiesznych historii oraz np. rozdziału o tym, jak Mikołajka odwiedziła Ludeczka, czy też poszedł z kolegą na wagary lub zaprosił do siebie sąsiadkę. 

Całość przeplatana jest rozmową z jego twórcami, dzięki czemu odbiorca może dowiedzieć się na ich temat coś więcej. Na zakończenie są obszerniejsze opisy ich życia.

,,Szczęście Mikołajka" to pozycja wydana w sztywnej oprawie, w której nie brakuje ciekawostek oraz kolorowych ilustracji.

Moja ocena: 5,5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Znak.


8 komentarzy:

 1. Chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. W dzieciństwie czytałam całą serię o Mikołajku. Miło ją wspominam. PS. Masz małą literówkę o tu : Możliwość zapoznania się w kolejne wydanie o Mikołajku zawsze jest bardzo dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że można poznać kolejną część o Mikołajku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna sprawa z tym nowym formatem opowieści o powstaniu Mikołajka, wszak jego przygody to już dobry kawał historii literatury dziecięcej ( nie tylko zresztą )

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja młodsza córka właśnie zaczyna przygodę z Mikołajkiem, w kl IV to lektura jak się spodoba to będziemy czytać i kolejne książki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moi synowie uwielbiają Mikołajka🙂

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, że Mikołajek ma nadal swoich fanów. Mam wrażenie, że nawet coraz więcej!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mikołajek to zdecydowanie najlepsze wspomnienia z dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń