Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 6 stycznia 2023

Styczniowe Świerszczyki

 Świerszczyk. Krzyżówki i łamigłówki, nr 1/2023 (9)Świerszczyk. Krzyżówki i łamigłówki 1/2023 został poświęcony przede wszystkim rebusom, krzyżówkom, wykreślankom, labiryntom, szukaniu różnic. Pojawiło się trochę zadań matematycznych i gra planszowa, która znajduje się na środku tego czasopisma. Wydanie jest w całości wypełnione dużą liczbą zadań, nie ma tutaj sztucznego wypełniania miejsce reklamami. Na zakończenie umieszczone są także odpowiedzi do wszystkich zadań.

Świerszczyk... dobre strony dzieciństwa, nr 01 (2978)


W tym wydaniu nie brakuje możliwości zapoznania się z wierszem, wykonania zadań, pogrania w grę planszową. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się również labirynt, czy zadania logiczne. Dzięki ich różnorodności na pewno nie można narzekać na nudę. Jest to genialna propozycja dla odbiorców w różnym wieku na długie godziny.


Świerszczyk. Labirynty w krainie baśni, wydanie specjalne nr 1/2023


Świerszczyk labirynty 1/2023 to, jak nazwa wskazuje, świetna propozycja typowo z labiryntami różnego typu. Mimo tego, że wszystkie są oparte na jednej zasadzie z przyjemnością można zachwycić się ich tematem przewodnim. Różnorodność umiejscowienia labiryntów sprawia, że z tą pozycją nie można się nudzić mimo tego, że całe czasopismo dotyczy zadań jednego typu. Nie ma tutaj reklam, dzięki czemu magazyn jest wypełniony zadaniami po brzegi. 


Świerszczyk Reporter, nr 1/2023 (styczeń, luty, marzec)


Pingwiny to bardzo sympatyczne zwierzęta, a z tego czasopisma możemy dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Na pewno poznamy tajemnice dotyczące głównych bohaterów wydania. Nie zabraknie także gry planszowej, czy łamigłówek. Do tego wszystkiego dochodzą ciekawostki o tym gatunku, szukanie różnic. Dowiemy się także jak krok po kroku narysować dwa nowe zwierzęta. Na nudę nie można narzekać.Za egzemplarz dziękuję Nowa Era.
 

7 komentarzy:

 1. Widzę że te publikacje napewno umilom czas z nimi spędzony

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie zagadki. Może nie tak bardzo jak w dzieciństwie, ale lubię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świerszczyki uwielbia mój syn. Wszystkoe polecane przez Ciebie są idealne na zimowe dni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam te wydania świerszczyków. Aktualnie odkładam dla synka, żeby miał na przyszłość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To naprawdę świetne wydania.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne dla dzieci, pobudzające umysł :) Naprawdę wygląda ekstra.

  OdpowiedzUsuń