Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 21 stycznia 2023

,,Szablą i rapierem" Mariusz W. Kliszewski

 ,,Szablą i rapierem"


,,Szablą i rapierem" Mariusza W. Kliszewskiego jest naprawdę obszernym wydaniem na lekturę którego dobrze jest zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. 

Dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, iż jest to kontynuacja. Z tego też względu idealnym rozwiązaniem będzie zapoznanie się na początku z pierwszym tomem i następnie przystąpienie do lektury tego wydania, które jest niezwykle obszerne.

W tym wydaniu odbiorca ma szansę poznać dalsze losy bohatera-szlachcica, mające miejsce w XVII wieku na Pomorzu. To właśnie wtedy zaginął manuskrypt z przepisem na długowieczność. Gdyby Konradowi udało się go odnaleźć i zostać za to finansowo wynagrodzonym ojciec jego ukochanej Luizy spojrzałby na niego łaskawszym okiem.

Z całą pewnością ze względu na obszerność nie jest to lektura do przeczytania na raz i nikt też pewnie nie ma takich pobudek. To wydanie szczególnie przypadnie do gustu tym osobom, które chciały poznać dalsze losy Konrada.

,,Szablą i rapierem" Mariusza W. Kliszewskiego stanowi drugi tom serii, ktorego fabula toczy sie na XVII-wiecznym Pomorzu.

Moja ocena: 5/6 

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Novae Res
 

5 komentarzy:

 1. Nie miałam jeszcze okazji poznać tej serii, ale wydaje się ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi ciekawie. Myślę, że może to być interesująca lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się zaiste intrygująco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno ta książka znajdzie wielu czytelników :) Jednak to nie moje klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń