Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 1 stycznia 2023

,,Kuba Guzik i maszynista Łukasz" Michael Ende

 ,,Kuba Guzik i maszynista Łukasz" 


Michael Ende tworzył naprawdę świetne powieści. Bardzo lubię jego ,,Niekończącą się historię". Teraz postanowiłam skusić się na audio ,,Kuba Guzik i maszynista Łukasz".

Maszynista Łukasz i niewielu innych ludzi mieszkali w Trochanii. Pewnego dnia listonosz przyniósł niespodziewaną przesyłkę dla kogoś, kogo nie znali. Okazało się, że był w jej mały chłopiec, nazwany Kubą. Gdy jednak rósł wyspa stawała się za mała dla nich wszystkich.

Książka w bardzo ciekawy sposób opowiada o przygodach, które odbyli Kuba Guzik i maszynista Łukasz. Nie brakuje w jej fantastycznych elementów, ale przede wszystkim skupia się na właściwym postępowaniu dwójki bohaterów. 

Obecnie ta lektura ukazała się również w wersji audio. Lektorką została Edyta Jungowska, a audiobook trwa ponad 10 godzin.

,,Kuba Guzik i maszynista Łukasz" Michaela Ende to świetna propozycja dla wszystkich osób, które chcą zrozumieć co w życiu powinno być najważniejsze oraz jakimi wartościami dobrze jest się kierować.

Moja ocena: 5.5/6

Wpis powstał w ramach współpracy.

7 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jakoś nie mogę się przekonać do audiobooków, zdecydowanie wolę książki w papierze 🙂 pozdrawiam, Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 3. Kuba Guzik- pamiętam taką bajkę z mojego dzieciństwa! Chętnie bym do niej wróciła zarówno w wersji animowanej jak i w formie audiobooka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam nigdy o tej książce, ale jeśli czyta ją Edyta Jungowska, to na pewno jest ciepła i pełna radości :) Seria Astrid Lindgren, którą czytała jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za audiobookami. Lubię papierowe wydania. Bardzo krótko napisane, mam kilku miłośników audiobooków, lecz ze wzgledu na nieznajomość treści, nie wiem Komu mogłabym polecić...

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka fabuła przydałaby się wielu osobom, które nie dostrzegają wartości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za polecenie tego audiobooka.

  OdpowiedzUsuń