Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 29 stycznia 2023

,,Dash i Lily. Czy to się uda?" Rachel Cohn, David Levithan

 ,,Dash i Lily. Czy to się uda?"  


,,Dash i Lily" to pierwszy tom serii. Gdy Lily zostawiała czerwony notes z zagadkami w jednej z dużych księgarni nie spodziewała się, że grę podejmie Dash.

 ,,12 dni Świąt Dasha i Lily" to kontynuacja serii. W tej części minął rok od wydarzeń z poprzedniej powieści. Dash był z Lily, a wraz z nimi problemy. 

,,Dash i Lily" i ,,12 dni Świąt Dasha i Lily" to seria młodzieżowa, z grudniem w tle, w którym jest miejsce na wiele zagadek, miłość, szczęście. Czytałam lepsze pozycje młodzieżowe, ale ta też plasuje się gdzieś pośrodku.

Postanowiłam więc mieć na uwadze również książkę ,,Dash i Lily. Czy to się uda?" Rachel Cohn i Davida Levithana, która opiera się na tym, że obecnie para żyła bez siebie, a zbliżały się święta Bożego Narodzenia. Ten tom niestety nie wywarł na mnie największego wrażenia, bo książka była nijaka.

Moja ocena: 3/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
    

2 komentarze: